Kochani!
Z myślą o stale rosnących wyzwaniach jakie życia stawia przed nami wszystkimi, postanowiliśmy powołać Ośrodek Mediacyjny.
💬Mediacje, to nowoczesna metoda pozasądowego rozwiązywania sporów i konfliktów, które w naszym codziennym życiu są rzeczą naturalną. Mediacje, to łagodny, nieformalny i dobrowolny proces, który pozwala na osiągnięcie porozumienia i zawarcie ugody, a tym samym pozwala uniknąć kosztownych i długotrwałych procesów sądowych. To innowacyjna metoda, w której bezstronny i doświadczony mediator pomaga w obustronnej komunikacji i osiągnięciu kompromisu.
 To przede wszystkim oszczędność nerwów, czasu i pieniędzy! 
Jeśli jesteście w konflikcie, nie potraficie dojść do porozumienia i rozwiązać swojego problemu, zamiast kierować sprawę do sądu, zapraszamy do skorzystania z usług naszego Ośrodka Mediacyjnego. Z naszych usług można również skorzystać w trakcie już trwającego postępowania sądowego – wystarczy wystąpić do sądu z wnioskiem o skierowanie sprawy do mediacji!
Nasz ośrodek, dzięki naszemu mediatorowi, Bartłomiejowi Duda, który uzyskał pozytywną rekomendację Ośrodka Mediacji przy Międzynarodowym Instytucie Rozwoju Synergia i Akademii Bliżej, prowadzi sprawy z zakresu postępowań cywilnych, rodzinnych i gospodarczych.
Ośrodek Mediacyjny przy Stowarzyszeniu PoMocny Sztab jest wpisany na listę ośrodków mediacji prowadzoną między innymi przez Sąd Okręgowy w Warszawie – zakładka „Spis ośrodków mediacyjnych”
Serdecznie zapraszamy do kontaktu – mediacje@pomocnysztab.org.pl lub telefonicznie 577666437.
Pozdrawiamy,
Zespół Stowarzyszenia PoMocny Sztab
admin-b

Podobne wpisy